16 Aralık 2019

Ayşen Laçinel’in yeni kitabı; 'Amacını Belirle Sonrası Kolay' kitabı okuyucuyla buluştu KİTABI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Sen Kimsin kitabı ile farkındalık yaratan her insanın ayrı bir değer olduğuna, dikkatleri çeken Ayşen Laçinel’in yeni kitabının imza günü, iş ve sanat dünyasının seçkin isimlerinin katılımı ile Maji Sanat Galerisi’nde yapıldı.

 

 

İnsan Kaynakları ve İletişim Danışmanı, Biruni Üniversitesi Öğretim Görevlisi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Uzmanı olan Laçinel, kitabında, hayatın, bir yolculuk olduğuna, bazen sevinip bazen öğrendiğimize vurgu yaptığı konuşmasında, ' Her zaman bir çare vardır yeter ki durup anlamaya ve bir yol bulmaya odaklanalım.' dedi.

 

 

Hem özel hayatta hem iş hayatında başarı için diğerlerinden ayrı özelliklerin bulunması ve asıl zenginliğin, farklılıkları fark ettirmede olduğunu belirtti. Amacını belirleyenin hayalini hedef, hedefini gerçekleştireceği seçimler yapacağını vurgulayan Laçinel, üniversiteli gençlerden iş dünyasına geniş bir okuyucu kitlesine sesleniyor.

 

KİTABI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Kaynak: Sabah

 

Etiketler :